метизная компания

У кількох сумських школах відсутня протипожежна сигналізація

Суспільство | 11:33, 18.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

У єдиній системі місцевих петицій з’явилася пропозиція від сумчанки «Встановлення протипожежної сигналізації в Сумській ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 ім. Б. Берестовського та гімназії №1»

«Діти — це наше майбутнє і в першу чергу петиція спрямований на те, щоб ми дорослі створили дітям безпечні умови в період перебування у школі. Ми, батьки, вранці відправляючи дітей на навчання маємо бути впевнені, що віддаємо своїх дітей в безпечне освітнє середовище. Нещодавно в Одесі сталась величезна трагедія в якій загинули люди. Згадаємо 2017 рік дитячій табір «Вікторія» також згоріли діти. Згадаємо пожежу в 15 школі.

Пожежна безпека школярів не менш важлива, аніж питання харчування, санітарних та інших умов навчання. Приводів для появи вогню може бути багато.

Так склалося, що комунальна установа Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 ім. Б. Берестовського та гімназія №1 мають одну спільну будівлю. Це одна комплексна будівля з загальною площею 5825,6 кв.м. та загальною кількістю вогнегасників 37 шт. Два комунальних освітніх заклади в одній будівлі, які фінансуються з одного міського бюджету в яких одне Управління освіти і науки СМР жодного разу за період 2017-2019 років не отримували фінансування на встановлення протипожежної сигналізації.

Як Вам відомо діти перших класів установа Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 ім. Б. Берестовського зосереджені на 3 поверсі, що не передбачено жодним нормативно-правовим документом. Першачки – це дітки 6-7 років, в разі НС вони стануть заручникам, адже запасних виходів – зовнішніх бокових сходів в даній будівлі не має, автоматична протипожежна сигналізація ВІДСУТНЯ! Дітки будуть заблоковані. І всього 18 шт. вогнегасників (19 шт. вогнегасників має гімназія №1)

З МЕТОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ учасників освітнього процесу та безпосередньо учнів перших класів які перебувають на третьому поверсі, просимо забезпечити будівлю в якій розміщено комунальні освітні заклади Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів No12 ім. Б. Берестовського та гімназія N 1 автоматичною протипожежною сигналізацією (в.ч. розробити проектно-кошторисну документацію та укласти договір на її обслуговування).

Це не той випадок, де можна зекономити, бо життя — безцінне», – пише Журбенко Анна, автор петиції.

Почали збирати підписи 16 грудня, а до кінця збору підписів залишилося 43 дні.

Петицію вже підписали 33 особи з 250 необхідних.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: