У КНП СОР «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» відбулися урочистості з нагоди Дня екстреної медичної допомоги
Поділитися в
Копіювати посилання

Під час заходу кращих працівників Центру відзначили подяками, грамотами та почесними нагородами від Міністерства охорони здоров’я України, Сумської обласної військової адміністрації, Сумської обласної ради, Сумської міської ради, Управління охорони здоров’я, адміністрації Центру, а також грамотами Першого заступника Голови Верховної Ради України Олександра Корнієнка.
Відзнаки отримали медики, диспетчери, екстрені медичні техніки та працівники служб, які щодня забезпечують безперебійну роботу екстреної медичної допомоги на Сумщині.
Відео: Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!