СумБуд
SMR
метизная компания

У Роменському лісгоспі на території дендропарку встановили сучасні таблички з QR-кодами

Суспільство | 12:28, 28.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

“Обличчя господаря – це благоустрій його подвір’я. Якщо ти не навів порядок у себе в дворі, то як ти можеш керувати та вказувати іншим, як треба господарювати», – переконаний директор ДП “Роменський лісгосп” Валентин Жерьобкін.

Це спонукало роменських лісівників взятися до облаштування території центральної садиби лісгоспу.

Центральний офіс розташований на в’їзді в місто Ромни, така собі візитка, тому мати «достойний вигляд», для лісівників навіть справа честі.

«Для створення густого яскраво-зеленого газону була встановлена автоматизована система поливу. Також постійно збільшуємо різноманіття рослинності нашого дендропарку, який зараз вже налічує більше 120 видів дерев та кущів. Серед великого рослинного розмаїття є і реліктові рослини, які заселяли нашу планету ще в сиву давнину. Один з таких унікальних представників реліктової флори серед листяних порід − гінкго дволопатеве. В країнах Азії цю рослину вважають священною», – говорить керівник.

Щоб відвідувачі лісгоспу не тільки насолоджувались красою природи, а і мали можливість отримати певну інформацію чи цікаві факти про ту чи іншу рослину, біля рослин встановлені сучасні таблички з QR-кодами, що мають посилання на відповідний інтернет-ресурс. Безкоштовний WiFi покриває всю територію центральної садиби підприємства, тому кожен бажаючий може отримати з інтернету повну інформацію.

Такаж на території центральної садиби постійно діє виставка-продаж саджанців декоративних рослин, де представлено більше 200 видів дерев, рослин та кущів. Тому, побачивши рослинку та діставши про неї необхідну інформацію, зразу можна її і придбати.

Спільно з місцевою владою роменські лісівники капітально відремонтували автобусну зупинку “Лісгосп”, що знаходиться на трасі перед лісгоспом.

«Влада відремонтувала, а ми організували художнє оформлення зупинки та оздобили її декоративним насадженнями», – продовжує директор підприємства.

Територія постійно приймає відвідувачів. Цьогоріч у період літньої оздорочої кампанії на екскурсіях тут побували близько 1000 дітей.

Також до адміністрації лісгоспу звертаються місцеві мешканці з питань проведення фотосесій, у тому числі і весільних.

Роменські лісівники радо запрошують усіх бажаючих відвідати свій зелений оазис та насолодитись красою природи. За це не треба платити кошти, варто лише з повагою відноситись до праці рук лісівників: бережно ставитися до рослин та дотримуватися чистоти.

Возможно, это изображение (дерево и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (дерево и трава)

Возможно, это изображение (дерево и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: