метизная компания

У школі Глухова першокласника залишили без подарунка на свято

Суспільство | 12:14, 24.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Мама дитини вирішила не давати гроші на купівлю солодощів.

Містечко Глухів Сумської області гуде від новини про першокласника Нестора — хлопчика, якому в школі не дісталися цукерки на День святого Миколая. Його мама вирішила не здавати гроші на подарунок, бо хлопчику за станом здоров’я небажано вживати солодощі. Жінка попросила вчительку вручити подарунки після уроків, щоб її син не був свідком цього дійства. Утім, вийшло все навпаки: великі коробки з цукерками чекали на всіх партах перед початком уроків. Усіх, крім Нестора.

Чому так сталося, і чи варто продовжувати традицію “солодких сюрпризів”, розповіли у сюжеті Сніданку з 1+1.

Мама першокласника Нестора Аліса Ковальова ділиться своїм обуренням. Її сину не можна солодкого, тож вона завчасно попросила вчительку дарувати шоколадні подарунки після уроків. Утім, сталося навпаки. “Він каже, що діти цілий день гралися цукерками, їли, і звідти випав магніт. А йому вчителька дала маленьку торбинку, а там магніта не було. Він засумував, мовляв, я що, Миколая розлютив, бо він не дав магніта мені”, — розповідає жінка.

Мама припускає, можливо, такий жест — помста їй. За кілька днів до цього стався один конфлікт: вона була проти того, щоб син співав російськомовну пісню на ранку. Як результат, свято скасували зовсім, а маму видалили з батьківського чату.

Свою історію мама Аліса описала в групі “Батьки SOS”. Члени спільноти розділилися: одні підтримують, інші — ні. Своєю чергою, представник Громадської організаці “Батьки SOS” Роман Бондаренко роз’яснив, як все мало бути із законодавчого боку: “Щодо “солодких” столів, то треба пам’ятати, що школа – це заклад освіти. З одного боку, розумію, що для дітей зробили свято. А з іншого боку, чому це свято не можна зробити поза школою? Тому що відразу виникає оця “майнова нерівність”. Потім, це є підставою для булінгу”.

Роман Бондаренко переконаний, що “солодкі” столи як такі взагалі треба скасувати. “Коли одна дитина їсть, а іншій не можна, то дитині складно пояснити це. Ці “солодкі” столи – це такий атавізм з радянських часів”, — наголошує фахівець.

Тим часом мама Нестора хвилюється, щоб ця ситуація не переросла в жорсткий булінг. За її словами, має підтримку багатьох батьків, але публічно заявити про це вони бояться.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: