метизная компания

У Шостці шукають нацгвардійців

Суспільство | 08:37, 17.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Шосткинське районе управління поліції запрошує кандидатів на службу.

Мрієш вступити до лав Національної поліції, не гай часу, переходь на офіційний сайт МВС https://mvs.gov.ua/ та заповнюй анкету або звертайся до сектору кадрового забезпечення у територіальних підрозділах.

На службу в Національну поліцію України приймаються громадяни України віком від 18 років незалежно від походження, соціального і майнового стану, расової і національної приналежності, статі, політичних поглядів, релігійних переконань, місця проживання, які вільно володіють державною мовою та здатні за особистими якостями, освітою, станом здоров’я і професійної підготовки виконувати покладені на них службові обов’язки.

Кандидат проходить конкурсний відбір у ГУНП в Сумській області, який складається з 7 етапів, для кожного з яких встановлено прохідний мінімум. Загальна тривалість конкурсу складає 45 днів. По його завершенню формується рейтинг кандидатів, які успішно пройшли всі етапи. Найкращі з них приймаються на службу до поліції та направляються на первинну професійну підготовку.

Заповнити анкету он-лайн та ознайомитись з умовами конкурсу кандидати на службу можуть на офіційному сайті МВС України https://mvs.gov.ua/ у розділі «Моя нова поліція».

За більш детальною інформацією звертайтеся до сектору кадрового забезпечення Шосткинського районного управління поліції ГУНП в Сумській області за адресою: м. Шостка, вул. Свободи, 67А, повідомляє Шосткинське районе управління поліції.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: