метизная компания

У Шостці утилізують 92 тонни гептилу, який лежить там із 2015 року

Суспільство | 10:23, 12.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

У ході сесії Шосткинської міської ради, народні обранці розглянули проєкт рішення «Про внесення змін до бюджету Шосткинської міської територіальної громади на 2021 рік». Ольга Голушко, начальник фінансового управління, проінформувала про вивезення з території Шосткинської громади хімічних речовин із сумішшю гептилу та пестицидів.

“Є проект рішення Сумської обласної ради про кошторис витрат та план природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього та природного середовища на 2021 рік, відповідно до якого передбачається виділення коштів з обласного фонду в сумі 6 мільйонів 300 тисяч 700 гривень на здійснення такого заходу, як забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення утилізації, видалення, знешкодження, захоронення відходів та небезпечних хімічних речовин на території Шосткинської міської громади в обсязі 92,7 тонн”, – зазначила Ольга Голушко.

Головний фінансист додала, що для співфінансування даних заходів пропонується збільшити видатки з міського бюджету на 1 мільйон 575 тисяч гривень. Міський голова Микола Нога зауважив, що з трьох майданчиків, розташованих біля с. Ковтунове і на території «Свеми», будуть вивезені ємності з хімічною речовиною, яка там зберігається з 2015 року.

Процедура по знешкодженню небезпечних речовин розпочнеться після прийняття відповідного рішення депутатами обласної ради та тендерної процедури, наголосив міський голова, пише Шостка-ньюз.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: