метизная компания

У СНАУ – гості з Міністерств

 Поділитися

Поділитися в

Сумський національний аграрний університет забезпечує для студентів ведення наукових досліджень на сучасному світовому рівні. У закладі вищої освіти регулярно модернізується наукове обладнання. 2021-й рік насичений такими оновленнями.

Зокрема, сьогодні у СНАУ відбулося відкриття оновленого Центру колективного користування науковим обладнанням з новітніх агротехнологій «Лабораторія екологічного землеробства та природокористування». На захід прибули гості державного та обласного рівнів: Олексій Шкуратов, заступник міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції і Тарас Дзьоба, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та Володимир Гук, радник Міністра аграрної політики та продовольства України.

Також завітала народна депутатка Тетяна Скрипка й представники обласної влади: голова Сумської ОДА Дмитро Живицький, його перший заступник – Тарас Савченко й голова обласної ради Віктор Федорченко.

ЦКК був створений у 2018 році, а цьогоріч у СНАУ модернізували базу центру та перенесли його в нове приміщення, яке включає 4 сучасні наукові лабораторії, які розподілені за функціональним принципом. Одна з них – лабораторія сучасних вегетаційних досліджень та експрес-діагностики стану рослин.

Володимир Ладика, ректор Сумського національного аграрного університету показав гостям унікальні лабораторії та разом із працівниками познайомив присутніх із напрямами та результатами роботи. Ректор зазначив, що Сумський національний аграрний університет один з небагатьох, який потрапив у першу хвилю створення центрів колективного користування науковим обладнанням на державному рівні для низки областей і ВНЗ. У центрі сконцентроване як високоякісне сучасне наукове обладнання, так і наукові кадри, що зорієнтовані на глибокі наукові дослідження.

Після екскурсії лабораторіями гість СНАУ заступник Міністра освіти і науки України поділився враженнями.

«Міністерство пишається тим, як були використані державні кошти. Обладнання у ЦКК є якісним і перевищило сподівання, які закладав СНАУ, коли подавав заявку до Міністерства освіти і науки. Вразило те, що у лабораторіях багато молоді, яка презентувала свої дослідження. Також є знаковим, що керівництво університету допомагає молодим вченим отримувати ті наукові школи, де є здобутки старших поколінь і надає прикладний результат для виробництва, бізнесу. Ми вражені, що за один-два роки можна отримати такі гарні результати», – наголосив Олексій Шкуратов, заступник Міністра освіти і науки України.

У наступних новинах детальніше розкажемо про візит представників Міністерства освіти та науки й Міністерства аграрної політики у СНАУ та у центр дуальної освіти, який розташований на території підприємства «Молоко Вітчизни» у селищі Мар‘ївка.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: