метизная компания

У СНАУ відкрили виставку виробів Recycling

Суспільство | 19:16, 7.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

7 листопада 2022 року в Сумському національному аграрному університеті розпочали впровадження проєкту “Rethink Waste Week” у рамках програми “Продукування та поширення ідей циркулярної економіки відповідно до Плану дій ЄС” з відкриття виставки виробів, що були створені методом переробки непотрібних речей і побутових відходів.

Свідомі в галузі екології громадяни приносили на виставку речі, створені шляхом ресайклінгу та апсайклінгу. Детальніше про ці методи можете дізнатися на офіційному сайті проєкту: https://jm.snau.edu.ua/2022/11/07/resajkling-apsajkling-i-frisajkling-sut-metodiv-pererobki-ta-riznicja-mizh-nimi/

Мета створення виставки: показати громадянам, що переробка сміття – не тільки корисна для екології, а й творча та креативна справа. Систематичне застосування  ресайклінгу та апсайклінгу в побуті дозволить зменшити кількість відходів та мінімізує консюмеризм суспільства.

Виставка триватиме до 11 листопада 2022 року. Завітайте до Сумського НАУ, поцікавтеся виробами: від в’язаних шкарпеток до миски для готування тварин зі шлему солдата країни-агресора та люстри зі старого колеса до воза. Упевнені, ми зможемо надихнути Вас на переробку відходів у побуті!

Наш тиждень – переосмисли відходи!

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: