метизная компания

У стінах СНАУ реалізували проєкт “Release Day”

Суспільство | 08:00, 16.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

“Release Day” – проєкт, що був започаткований активними студентами Сумського національного аграрного університету Анастасією ШАПОВАЛ, Іриною МАНЬКО та Анастасією ГОНЧАР з нагоди Дня студента в рамках програми “Доброго вечора, ми з України” від КУ “Молодіжний центр “Романтика” СМР.

Мета заходу: покращити психологічно-емоційний стан молоді та залучити її до змістовного дозвілля.

Спершу учасники познайомилися й взяли участь у тренінгу від психолога Сумського НАУ Людмили МИХАЙЛЕНКО. Головним завданням було намалювати своє життя, а також розповісти про те, що намалювали, що відчували та що означає малюнок.

Оскільки тренінг був направлений на пізнання себе та налагодження комунікації, була запропонована гра “Крокодил”, де кожен міг попрактикуватися у невербальному спілкуванні.

Наступною частиною заходу став майстер-клас з хореографії, який провела керівник ансамблю сучасного танцю “Шарм” Анастасія ГОНЧАР.

Усе це показало молоді, що за допомогою творчості й мистецтва можна перезавантажитися, позбутися стресу, відпочити душею.

У проєкті взяли участь 27 студентів, що навчаються в Сумському національному аграрному університеті та в його відокремленому структурному підрозділі «Сумський фаховий коледж СНАУ».

Враженнями поділилась студентка біолого-технологічного факультету Юлія ПАВЛЕНКО: “Мені дуже сподобався проєкт. Враження просто неймовірні. Емоції переповнювали. Найбільше запам’ятався майстер-клас з хореографії від Анастасії Гончар”.

Сподіваємося, кожен з учасників й організаторів отримав задоволення, нові знання та досвід від проведеного заходу! Упевнені, реалізація проєкту “Release Day” – крутий початок святкування Дня студента!

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: