метизная компания

У Сумах боротимуться зі стихійною торгівлею в середмісті

Суспільство | 16:26, 28.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах створили тимчасову комісію з питання недопущення стихійної торгівлі на території Сумської міської територіальної громади, а саме: біля закладів освіти, розташованих по вул. Шевченка і вул. Засумська.

Розпорядження видано на виконання рішення міської ради № 2557-МР «Про депутатський запит депутата Губської І.О. щодо стихійної торгівлі на вулиці Шевченка у місті Суми», недопущення стихійної торгівлі у невстановлених місцях і сприяння забезпеченню громадського порядку біля закладів освіти.

Згідно з документом, члени тимчасової комісії відповідно до графіків проводитимуть рейди з виявлення стихійної торгівлі за вищевказаними адресами, застосовуватимуть регламентовані чинними нормативними документами заходи щодо впровадження превентивних заходів, спрямованих на недопущення торгівлі з рук у невстановлених місцях та запобігання реалізації небезпечних товарів, а також проводитимуть інформаційну, консультативну роботу серед населення та суб’єктів господарювання в частині роз’яснення вимог нормативно-правових актів України щодо заборони торгівлі з рук у невстановлених місцях та дотримання встановлених нормативних вимог реалізації продукції на території міста.

До складу комісії увійшли посадові особи міської ради – спеціалісти управління «Інспекція з благоустрою міста Суми», відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи, а також дільничні офіцери поліції відділу превенції Сумського РУП ГУНП в Сумській області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: