метизная компания

У Сумах дезінфікуватимуть громадський транспорт

Суспільство | 13:20, 6.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Керівництвом Сумської міської ради спільно з фахівцями епідеміологічних служб та соціально-небезпечних захворювань проведено нараду з приватними перевізниками щодо профілактики вірусних захворювань.

Нарада відбулась під керівництвом заступника міського голови Степана ПАКА, за участі начальника відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергія ЯКОВЕНКА, завідувача відділенням організації епідеміологічних досліджень ДУ «Сумський обласний лабораторний центр» Олександра ЧЕРНЯКА та директора обласного медичного центру соціально небезпечних захворювань Тараса ЗЛИДЕННОГО.

На початку наради Степан Пак наголосив на належному санітарному утриманні громадського транспорту та проведенні в транспорті профілактичних заходів з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції в місті. «Ви всі вже знаєте, що в країні є випадок захворювання на коронавірус, вчора міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій окрім низки превентивних заходів, ухвалила рішення проводити поточну дезінфекцію міського громадського транспорту», – сказав заступник міського голови.

Присутнім надали рекомендації МОЗ України щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків коронавірусу при наданні транспортних послуг в місті. В першу чергу, це розповсюдження інформаційних постів про профілактику вірусу, недопущення до роботи працівників з ознаками респіраторних захворювань, забезпечення працівників засобами індивідуального захисту та проведення дезінфекції салонів транспортних засобів.

Статистику розповсюдження коронавірусу та інших вірусних інфекцій довів до відома присутніх перевізників завідувач відділенням організації епідеміологічних досліджень обласного лабораторного центу Олександр Черняк. Зокрема, послуги з дезінфекції салонів транспорту надаються обласним лабораторним центром.

Степан Пак наголосив, що з часом тема коронавірусу буде не актуальна, але не варто забувати, що багато людей мають інші захворювання: ГРВІ, туберкульоз, гепатити, що є не меншим ризиком для мешканців міста. Саме тому необхідна поточна дезінфекція транспортних засобів, адже це може убезпечити людей від вірусних захворювань.

У результаті засідання члени наради дійшли спільного рішення – проводити поточну дезінфекцію міського громадського транспорту, керуватися рекомендаціями МОЗ України щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків коронавірусу та довести їх до відома водіїв, а також посилити контроль за роботою медичних працівників, які проводять огляд водіїв перед рейсом.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: