метизная компания

У Сумах для жінок організували навчання із самооборони

Суспільство | 21:01, 1.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Основам самооборони вчать жінок у Сумах. Роблять це в рамках проєкту з протидії насильству “Обізнана і захищена”. Тренери показують учасницям, як захистити себе від нападників.

Про це повідомляє Суспільне.

Навчають самообороні учасниць тренінгу інспектори патрульної поліції.

“Показуємо ті точки, на які ми можемо діяти на організмі людини, щоб затратити мінімум своєї енергії, бо вона у нас вичерпна і щоб залишити цю енергію на виклик допомоги, на втечу, на те, щоб перейти на якийсь інший захід впливу. Щоб зберегти своє життя та здоров’я”, – каже Віталій Ткаченко, тренер із самооборони.

Заняття із самооборони — це другий етап проєкту з протидії гендерно-зумовленому насильству, створеного громадською організацією “Ліга сучасних жінок” за підтримки Міжнародного Медичного Корпусу. Цьому етапу передував соціально-психологічний тренінг.

“Війна сьогодні, вона загострює ці всі ситуації насильства. І, на жаль, жінки, подекуди, менше звертаються з насильством. Тому що насильство десь стає.. ми до нього звикаємо. А до цього звикати не можна. І тому, в сучасних реаліях, а ми цей проєкт розробили ще, коли війни не було, зараз розуміємо, що він мега на часі”, – додає Людмила Пономаренко, менеджерка проєкту “Обізнана і захищена”.

За її інформацією, наступним етапом тренінгу стануть творчі майстерні, де учасниці зможуть виготовити якийсь продукт, що пропагуватиме ненасильницьку поведінку.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: