ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

У Сумах достроково звільнили трьох засуджених

Суспільство | 13:03, 1.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Відбулось чергове засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті міської ради.

Комісія розглянула матеріали, подані адміністрацією ДУ «Сумська виправна колонія» (116) Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції про застосування до засуджених умовно-дострокового звільнення від відбування покарання на підставі ст. 81 КК України, заміну невідбутої частини покарання більш м’яким у вигляді обмеження волі та переведення з дільниці соціальної реабілітації до дільниці посиленого контролю установи за порушення режиму відбування покарання.

У підсумку члени комісії погодили трьом особам умовно-дострокове звільнення за ст. 81 КК, одній – погодили заміну невідбутої частини покарання більш м’яким у вигляді обмеження волі.

Також, члени комісії заслухали інформацію представника СОГО «Клуб «Шанс» Олександра КАЗНІЄНКА щодо здійснення соціального супроводу засуджених з місць позбавлення волі та їх подальшої реалізації в умовах карантинних заходів, у зв’язку з поширенням COVID-19 та забезпечення доступу засуджених ДУ «Сумська виправна колонія» (116) до соціальних та медичних послуг в умовах карантинних заходів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: