СумБуд
SMR
метизная компания

У Сумах два підприємства повністю розрахувалися з боргами по зарплаті

Суспільство | 08:02, 15.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Повністю погашено борги перед працівниками «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання-Інжиніринг» (1,8 млн гривень) та Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгтоп» м.Суми (135,0 тис. гривень). Про це повідомили під час засідання робочої групи обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Також було зменшено заборгованість із заробітної плати перед працівниками АТ «Сумське НВО» (на 1,5 млн гривень), ТОВ «СМНВО» (на 184,6 тис гривень) та ДП «Наумівський спиртовий завод» (на 167,4 тис. гривень), ВАТ «SELMI» (на 2,2 млн гривень).

Наразі майже 75% від загальної суми боргу діючих підприємств області обліковується на АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання», а саме 233,5 млн гривень. А по групі підприємств, що пов’язані з цим акціонерним підприємством, – це 81,5%, або 251,9 млн гривень. Проблемою є існування фактів несвоєчасної виплати заробітної плати на державних підприємствах оборонної галузі – це майже 46,7 млн гривень. Це «Казенне підприємство Шосткинський казенний завод «Зірка» (36,9 млн гривень) та Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів (10,5 млн гривень), де спостерігається щомісячна тенденція до збільшення боргу.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: