метизная компания

У Сумах електронні сигарети та кальяни можуть заборонити навіть на літніх майданчиках

Суспільство | 08:46, 29.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області звернулося до міського голови міста Суми з пропозицією розглянути питання заборони куріння сигарет, кальяну, електронних сигарет та електронних пристроїв для нагрівання тютюну на літніх майданчиках у місті Суми.

З 11 липня 2023 року в Україні запроваджуються додаткові правила щодо захисту бездимного середовища. Зокрема, змінами до статті 13 Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення» забороняється куріння електронних пристроїв для нагрівання тютюну на рівні із сигаретами, кальянами та електронними сигаретами у визначених законом місцях.

До переліку таких місць, зокрема, віднесені приміщення закладів ресторанного господарства, хоча вказані обмеження не поширюються на літні майданчики.

Чинним законодавством передбачено право місцевих рад додатково, крім передбачених законом, визначати місця, в яких куріння заборонено. У зв’язку з чим Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області звернулося з ініціативою до міського голови міста Суми з пропозицією розглянути питання заборони куріння сигарет, кальяну, електронних сигарет та електронних пристроїв для нагрівання тютюну на літніх майданчиках у місті Суми.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: