метизная компания

У Сумах хочуть створити парк культури та відпочинку «Чешка»

Суспільство | 18:56, 17.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

На сайті Сумської мерії опублікували проект рішення Сумської міськради «Про створення парку культури та відпочинку «Чешка» на земельній ділянці орієнтовною площею 39 га, що розташована навколо озера Чеха у м. Суми», – інформує Ваш Шанс.

У самому документі значиться: створити парк культури та відпочинку «Чешка» навколо озера Чеха в межах рекреаційно-ландшафтної зони Р-1, визначеної Генпланом Сум та схемою зонування території міста, – з метою збереження зелених насаджень та покращення благоустрою, забезпечення використання ділянки навколо озера Чехи в природоохоронних, оздоровчих цілях, створення умов відпочинку, спорту та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах із дотриманням режиму охорони природних комплексів та об’єктів. Наступний крок – уповноважити департамент забезпечення ресурсних платежів та управління архітектури та містобудування погодити місце розташування парку та розробити відповідну документацію (проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Інтернаціоналістів, у районі озера Чеха, орієнтовною площею 2 га, категорія, цільове та функціональне призначення ділянки – землі рекреаційного призначення на будівництво та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення). Третій крок – винести зовнішню та внутрішню межі прибережної захисної смуги та пляжних зон водоймища в натурі (на місцевість). А департамент інфраструктури має розробити та надати на розгляд Сумській міськраді організаційно-правові заходи щодо благоустрою та озеленення земельної ділянки.

Нагадаємо, що один парк біля Чешки вже поховали – так званий «Парк 3-го тисячоліття». Рік-два доглядали шматочок території й на тому благополучно забули. А враховуючи те, що у місті повно засохлих і практично зниклих клумб навіть не на відшибі, а в центрі Сум, то доля цього парку, напевно, відома. Ну, це в гіршому випадку, а ми все-таки сподіватимемося на краще.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: