СумБуд
SMR
метизная компания

У Сумах коштом міського бюджету утилізують пошкоджені ртутні термометри

Суспільство | 20:02, 28.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

У рамках цільової Програми захисту населення і території міської громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019–2021 роки, у Сумах коштом громади утилізують пошкоджені ртутні термометри.

«Утилізація ртутних термометрів є вкрай актуальною проблемою сьогодення, – зазначає начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Артур Петров. – Якщо розбити ртутний термометр, то ртуть розсиплеться малими срібними кульками. При температурі понад 18°C ртуть швидко випаровується. Її випари дуже отруйні та пошкоджують органи дихання. Тож в цій ситуації потрібно діяти негайно. Для того, аби шкідливі речовини з розбитих термометрів не потрапили в навколишнє середовище, в міській програмі, ми передбачили кошти на їх утилізацію».

Цього року рятувальними підрозділами ДСНС України у Сумській області було здійснено 144 виїзди за викликами сумчан, пов’язаними зі збором ртуті.

Для того, аби безпечно утилізувати дану речовину, міський відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення відправляє її до спеціального підприємства.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення наголошує, у разі, якщо в помешканні розбився термометр, не варто власними силами збирати залишки ртуті, адже це може призвести до неочікуваних наслідків, слід одразу зателефонувати за номером «101».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: