СумБуд
метизная компания

У Сумах можуть скасувати рішення виконкому про підвищення вартості проїзду в маршрутках?

Суспільство | 12:57, 13.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

На сайті мерії оприлюднили проект рішення Сумської міськради «Про скасування рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 08.10.2021 р. «Про встановлення граничних тарифів на транспортні послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які працюють в звичайному режимі».

«З метою недопущення фактів порушення інтересів жителів міста Суми в частині забезпечення обґрунтованої вартості послуг з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах міста і з огляду на відсутність при прийнятті виконавчим комітетом Сумської міської ради рішень про тарифи на послуги з перевезення пасажирів аналізу (в тому числі із залученням громадськості) обґрунтованості і справедливості тарифів, керуючись частиною дев’ятою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Скасувати рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 08.10.2021 року «Про встановлення граничних тарифів на транспортні послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які працюють в звичайному режимі»

2. Організацію виконання даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Сумської міської ради, Павлик Ю.А. », – йдеться в тексті документа.

Ініціатором розгляду питання є депутат Сумської міськради Дмитро Лантушенко.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: