метизная компания

У Сумах можуть збільшити тривалість комендантської години

Суспільство | 10:11, 28.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

Про це розповів очільник Сумської міської військової адміністрації Олексій Дрозденко.

Він пропонує збільшити комендантську звечора, щоб вона починалася не о 23:00, а о 22:00.

Одним з обґрунтувань такого рішення є прагнення економії ресурсів, зокрема електроенергії. Розрахунки показали, що вимикання світла на годину раніше може зекономити близько 570 тис. грн щомісяця, пише СТС.

Нагадаємо: нещодавно комендантська година збільшилася до 5 ранку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: