СумБуд
метизная компания

У Сумах на 6 тисяч оштрафували аптеку

Суспільство | 13:15, 22.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

Суд підтвердив правомірність застосованих штрафних санкцій в розмірі 6783 грн., за порушення законодавства про рекламу.

Під час здійснення контролю за дотриманням законодавства про рекламу спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області на території м. Глухів, на будівлі аптеки, виявлено факт розміщення суб’єктом підприємницької діяльності зовнішньої реклами у вигляді трьох банерів, які встановлені без дозвільних документів від виконавчого органу міської ради, що є порушенням ч. 1 ст. 16 Закону України «Про рекламу». По даному факту Головним управлінням прийняті рішення про застосування до суб’єкта господарювання штрафних санкцій на загальну суму 6783,00 грн.

З метою стягнення застосованих штрафних санкцій на користь державного бюджету відділом правового забезпечення підготовлено обґрунтований позов до Дніпропетровського окружного адміністративного суду.

В ході судового розгляду було підтверджено законність дій спеціалістів Головного управління, які здійснювали захід державного контролю та рішенням суду зобов’язано суб’єкта господарювання сплатити застосовані штрафні санкції. На даний час судове рішення виконане в повному обсязі, а стягнуті судом штрафні санкції були сплачені до державного бюджету.

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області звертає увагу суб’єктів господарювання, що згідно ч. 1 ст. 16 Закону України «Про рекламу» розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах проводиться на підставі дозволів, що надаються виконавчими органами сільських, селищних, міських рад, а поза межами населених пунктів – на підставі дозволів, що надаються обласними державними адміністраціями, а на території Автономної Республіки Крим – Радою міністрів Автономної Республіки Крим, в порядку, встановленому цими органами на підставі типових правил, що затверджуються Кабінетом Міністрів України. Розміщення засобів зовнішньої реклами без відповідного дозволу заборонено, на суб’єкта господарювання може бути накладений штраф розміром п’ятикратної вартості реклами, а в разі неможливості встановлення вартості до 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, повідомляє сайт відомства.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: