СумБуд
метизная компания

У Сумах до 1 червня на місцевих ринках мають навести лад

Суспільство | 12:47, 15.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Керівництву сумських ринків дали два тижні на усунення недоліків, які були виявлені під час квітневої та травневої перевірок. Таке рішення сьогодні, 15 травня, ухвалили члени виконавчого комітету.

Попередньо вони заслухали інформацію від начальника відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Олега Дубицького щодо результатів моніторингів стану готовності ринків міста до роботи у весняно-літній період.

Першу перевірку фахівці відділу здійснювали спільно зі спеціалістами Сумської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та міського управління Держпродспоживслуби у Сумській області в період з 11 по 17 квітня. Тоді виявили порушення вимог нормативно-правових актів при реалізації продовольчих та непродовольчих товарів.

Повторну перевірку щодо усунення порушень, виявлених під час першої інспекції, здійснювали з 3 по 7 травня. З’ясувалось, що невирішеними залишились питання реалізації молока у ПЕТ-пляшках, продаж продовольчих товарів без документів, які повинні супроводжувати об’єкти санітарних заходів в обігу, порушення температурного режиму при реалізації продовольчих товарів, порушення товарного сусідства, продаж продовольчих товарів, що заборонені до реалізації на ринках та інші.

У своїй доповіді Олег Дубицький окремо зупинився на незадовільній організації роботи ринку з реалізації непродовольчих товарів, бувших у вжитку, ТОВ «Тютюнова компанія «Суми Тобакко». Сам ринок не відповідає вимогам санітарних, протипожежних правил та безпечних умов праці, не забезпечується вільний прохід покупців та належна культура обслуговування.

«За результатами повторного обстеження встановлено, що адміністраціям ринків необхідно посилити контроль за дотриманням операторами ринку правил торгівлі на ринках міста, застосовувати в межах свої повноважень дієві заходи впливу», – підсумував начальник відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів.

Члени виконкому взяли цю інформацію до відома та визнали роботу ринку ТОВ «Тютюнова компанія «Суми Тобакко» в частині дотримання санітарних норм і правил, створення належних умов відповідно до Правил торгівлі на ринках міста Суми при реалізації товарів незадовільною, а підготовку решти ринків до весняно-літнього періоду 2018 року – недостатньою. На усунення всіх недоліків виконавчий комітет дав керівництву ринків час до 1 червня.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: