СумБуд
метизная компания

У Сумах нагородять переможців всеукраїнського літературного конкурсу «Open World – 2019»

Суспільство | 14:31, 10.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

11 січня 2020 року у приміщенні Агенції промоції «Суми» (вул. Соборна, 27) відбудеться урочисте нагородження переможців всеукраїнського літературного конкурсу «Open World – 2019», а також літературні читання переможців, які прибудуть з різних міст України.

З 1 травня до 1 листопада 2019 року тривав всеукраїнський конкурс оповідань «Open World – 2019», організатором якого виступила  Сумська мистецька студія «Орфей» (керівник Сергій П’ятаченко), а ініціатором та спонсором меценат з США Аддісон Хоффман.  Конкурс привернув увагу сучасних майстрів слова та надав їм можливість заявити про себе.   На конкурс було надіслано майже 600 оповідань від авторів з різних міст України та з-за кордону. Серед авторів були і відомі письменники, і початківці.

Протягом півтора місяця авторитетне журі оцінювало майстерність надісланих творів. До складу журі увійшли знані письменники, відомі літературознавці та критики з Києва, Івано-Франківська, Сум.

Переможцями визнані:

1 місце – Христина Коціра (м. Київ), оповідання «Яблука Єви».

2 місце – Ірина Агафонова-Ясінська (с. Тупальці Новоград-Волинського району Житомирської області), оповідання «Бузкове щастя».

3 місце – Петро Ковальчук (м. Рівне), оповідання «5 зірок».

Спеціальна відзнака журі за твір, пов’язаний із тематикою Голодомору, – оповідання «Травичка», автор Олена Бойко (село Гейківка Криворізького району Дніпропетровської області).

У номінації «За твір, тематика якого пов’язана з Сумською областю (про вихідців з Сумської області, історію міст, селищ, тощо)», журі вирішило відзначити двох авторів:

Катерина Ступар (псевдонім Катерина Холод) (м.Ірпінь ), оповідання «Мадонни з Конотопа».

Тамара Васильєва (м.Кременчук), оповідання «Сни і реальність».

Переможці отримають 10 000 грн. за перше місце, 7 500 за друге і 5 000 за третє.

Спеціально відзначений автор і переможець у номінації за твір, повязаний із Сумщиною, отримають по 3 000 грн. Другий переможець у «сумській» номінації отримає 2 000 грн.

Фінальним етапом  конкурсу  стане  урочиста церемонія нагородження переможців, які планують завітати до міста Суми.  Модератором заходу буде голова оргкомітету конкурсу, член журі, голова Мистецької студії «Орфей», член Національної спілки письменників України Сергій П’ятаченко. Для вручення дипломів і грошових винагород з США прибуде ініціатор конкурсу Аддісон Хоффман.

У програмі заходу – знайомство з творчістю переможців, літературні читання, спілкування з пресою та читачами.

Для переможців конкурсу, гостей міста Суми запланована екскурсія містом, святкова вечеря та знайомство з різдвяним гастрофестом «Слобожанські смаки-2020»

На 2020 рік заплановано продовження конкурсу оповідань «Open World».

Щодва роки планується вихід двомовної збірки оповідань переможців – твори будуть перекладені англійською.  Аддісон Хоффман бере на себе відповідальність за презентацію творів-переможців у США.

Оргкомітет сподівається, що конкурс «Open World» – це не тільки відкриття нових можливостей перед авторами, а й розширення горизонтів обізнаності про Україну та  її таланти  в усьому світі, а також позиціонування Сум та Сумщини як активної складової творчого життя країни.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: