ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

У Сумах – нові карантинні обмеження

Суспільство | 13:14, 22.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Через потрапляння Сум до “жовтої” зони епідемічної небезпеки, сьогодні відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міськради. Під час засідання було прийнято зміни до рішення щодо обмежувальних заходів у  протидії захворювання на коронавірус.

Зокрема, заборонено діяльність хостелів,  проведення масових заходів, крім необхідних для забезпечення роботи  органів державної влади та органів місцевого самоврядування, релігійних заходів та зборів співласників багатоквартирних будинків за умови здійснення контролю за дотриманням фізичної дистанції не менш ніж 1,5 метрів та перебування однієї фізичної особи на 10 квадратних метрів площі будівлі або території.

Кінотеатри та заклади культури можуть працювати лише за умови наповнення приміщення до 50% . Заборонено роботу розважальних закладів та закладів громадського харчування після 00:00 до 07:00, окрім тих, які здійснюють адресну доставку. Щодо спортивних заходів, проведення тренувань та виступів професійних та аматорських команд дозволена за умови відсутності глядачів. Заборонено роботу атракціонів у парках.

Також заборонено відвідування закладів соціального захисту, в яких перебувають або проживають громадяни похилого віку, ветерани війни та праці, особи з інвалідністю та психічними розладами.

Незаконна торгівля, а також торгівля з пересувних торгових місць – під забороною.

Заборонено проведення масових заходів в закладах громадського харчування в кількості більше 20 осіб та перебування більше однієї фізичної особи на 10 квадратних метрів.

Рішенння виконкому набирає чинності з моменту його оприлюдення на сайті міськради строком на 14 днів.

 

 

 

 

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: