метизная компания

У Сумах оголосили конкурс програм підтримки ветеранів та осіб з інвалідністю

Суспільство | 12:50, 11.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Департамент соцзахисту населення Сумської міськради оголосив конкурс з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів війни, для виконання (реалізації) яких у 2023 році буде надаватись фінансова підтримка за рахунок коштів бюджету Сумської міської ТГ (термін реалізації – з 1 лютого по 31 грудня цього року).

Конкурс проводиться в рамках програми Сумської міської тергромади «Милосердя» з метою забезпечення прозорості та ефективного використання коштів, які будуть передбачені в бюджеті Сумської МТГ для фінансової підтримки громадських об’єднань ветеранів війни.

Пріоритетними завданнями конкурсу є: залучення громадських об’єднань ветеранів війни до здійснення заходів з відвідування військових поховань і військових пам’ятників, відзначення святкових пам’ятних та історичних дат, пов’язаних із вшануванням ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та політичних репресій, захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, вивчення та розвиток ветеранського руху.

Також департамент соцзахисту населення оголошує конкурс з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з бюджету Сумської міської ТГ у 2023 році (термін реалізації – з 1.02.2023 по 31.12.2023). Подробиці – на сайті департаменту dszn.smr.gov.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: