метизная компания

У Сумах патрульні зупинили п’яного водія, який їхав зустрічкою

Суспільство | 16:03, 28.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Ввечері під час патрулювання проспекту Перемоги інспектори зупинили водія автомобіля Volkswagen, який рухався смугою зустрічного руху та без номерних знаків.

За кермом перебував 22-річний чоловік. Під час спілкування патрульні виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Водій пройшов огляд на місці зупинки за допомогою приладу Драгер. Результат показав 1,82 проміле алкоголю, що у 9 разів перевищує допустиму норму. Чоловік із результатом не погодився, однак від проходження огляду в закладі охорони здоров’я категорично відмовився.

На чоловіка інспектори склали адміністративні матеріали за:

– ч. 2 ст. 122 (Порушення правил розташування транспортних засобів на проїзній частині) КУпАП;

– ч. 1 ст. 130 (Керування у стані алкогольного сп’яніння) КУпАП.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: