У Сумах патрульні зупинили п’яного водія, який їхав зустрічкою
Поділитися в
Копіювати посилання

Ввечері під час патрулювання проспекту Перемоги інспектори зупинили водія автомобіля Volkswagen, який рухався смугою зустрічного руху та без номерних знаків.
За кермом перебував 22-річний чоловік. Під час спілкування патрульні виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Водій пройшов огляд на місці зупинки за допомогою приладу Драгер. Результат показав 1,82 проміле алкоголю, що у 9 разів перевищує допустиму норму. Чоловік із результатом не погодився, однак від проходження огляду в закладі охорони здоров’я категорично відмовився.
На чоловіка інспектори склали адміністративні матеріали за:
– ч. 2 ст. 122 (Порушення правил розташування транспортних засобів на проїзній частині) КУпАП;
– ч. 1 ст. 130 (Керування у стані алкогольного сп’яніння) КУпАП.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!