СумБуд
метизная компания

У Сумах передали обладнання в гематологічне відділення для лікування онкохворих дітей

Суспільство | 13:34, 24.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Вчора 23 квітня 2021 року Міжнародний благодійний фонд «Центр соціальних проектів майбутнього» разом з Сумської дирекцією АТ «Укрпошта» передали шафу для зберігання ліків та медикаменти для гематологічного відділення Сумської обласної дитячої лікарні на загальну суму 33 820 грн.

Зараз лікарні стикаються з такою проблемою, коли держава забезпечує медикаменти, які необхідні при лікуванні онкохворих діток, але ці медикаменти потребують температурного режиму, а зберігати їх ніде. Лікарні виходять з цього положення, хто як може. Так трапилось і з Сумьскою дитячою лікарнею. Але на разі спільними зусиллями це питання вирішено.

Також було передано витратні матеріали у вигляді шприців та інфузійного розчину. Ці медикаменти також ніколи не бувають зайвами, адже це є основою для лікування і використовується кожного дня. Дуже часто батькам самим приходиться купувати ці медикаменти, ціна яких може сягати до 10 000 грн. на місяць… і це лише на шприци!

Тому питання забезпеченості онкологічних відділень при лікарнях залишається актуальним. Можливо колись ми зможемо вивести це на такий рівень, коли сім’я, що потрапила у скрутні обставини, в яких дитина захворіла на рак, не буде думати кожного ранку, де взяти гроші, аби сьогодні ще один день протриматися і лікувати дитину…

Допомога відбулась в рамках прогами Фонду «Діти проти раку»! Це всеукраїнський проект екстреної медикаментозної допомоги онкохворим дітям, які проходять лікування в державних лікарнях країни. Підтримати проект можна в будт-якому відділенні на касі Укрпошти.

МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» є повністю незалежною та не релігійною організацією, яка була заснована в 2011 році. У 2013 році став учасником ГЛОБАЛЬНОГО ДОГОВОРУ ООН. На сьогоднішній день Фонд надав допомогу більш ніж 20 000 дітей, обладнав 19 обласних і районних лікарень, передав більш ніж 3 тони медикаментів і товарів першої необхідності для лікування дітей.

Місія МБФ “Центр соціальних проектів майбутнього” – створення і впровадження сучасних, діючих і ефективних соціальних проектів для вирішення громадських соціальних проектів для вирішення гострих суспільних задач регіонального та всеукраїнського рівня. Розробка та впровадження партнерських програм для некомерційних і комерційних організацій.

На даний момент Фонд активно реалізовує допомогу за такими програмами:

«Діти проти раку» – екстрена програма допомоги у лікуванні онко хворих дітей та забезпечення онкологічних та гематологічних відділень державних лікарень країни необхідним обладнання;

«STOP. CORONAVIRUS» – екстрена програма, направлена на протидію пандемії Covid-19 в Україні, спрямована на забезпечення лікарень та інших установ засобами індивідуального захисту від коронавірусної інфекції;

а також програми «Допомога глухим дітям», «Допомога дітям з ДЦП», «Діти-метелики», «Сонячні діти», «М’язова дистрофія Дюшена», «Мій друг».

МИ ВІРИМО, що нація, яка складається з відповідальних громадян, що піклуються не тільки про свої доходи і особистим майбутньому, є незламною і непереможною!

Щорічно у світі  новоутворення діагностують у 300 000 дітей у війі від народження до 19 років. У онкогематологічному центрі кожного року лікується більше 200 хворих. Недостатнє бюджетне фінансування лікарні не дає у повному обсязі покращити умови перебування пацієнтів у лікувальному закладі.

Дитяча онкологія — не смертний вирок, а виліковна в сучасних умовах хвороба. Досвід європейських країн доводить, що 75–80% дітей із діагнозами злоякісних пухлин і лейкозів мають шанси знову бути здоровими. В Україні рівень виживаності дітей становить близько 60%.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: