ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

У Сумах перевізники відмовилися від трьох маршрутів

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 6 липня,  комісія з координації роботи міського пасажирського транспорту провела засідання. На ньому обговорили Серед усіх питань було і формування маршрутів для проведення найближчого конкурсу

При розгляді цього питання, заступник голови комісії, начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергій ЯКОВЕНКО довів до відома присутніх, що восени поточного року буде проведено конкурс для визначення на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб-підприємців, які можуть виконувати необхідні обсяги перевезень і забезпечувати якість надання послуг з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування Сумської міської ОТГ. На конкурс виставляються маршрути № 2, № 8, № 9, № 25, № 58, № 64А, № 67.

Також посадовець зазначив, що наразі маршрути № 9, № 25, № 58 не обслуговуються у зв’язку із відмовою перевізників, на маршруті № 8 за тимчасовим договором працює ТОВ «СНД Автотранс», маршрути № 64А, № 67 обслуговує КП «Електроавтотранс».

Від членів комісії надійшли пропозиції об’єднати маршрути в пакети, розробити графіки руху, які не співпадатимуть із графіками руху комунального транспорту, на маршрутах № 9, № 25, № 58 залишити вимогу стосовно пасажиромісткості автобусів «не менше 23 місць», як такі від яких відмовились перевізники та мають низький пасажиропотік.

За підсумками обговорення поданих пропозицій, комісія вирішила рекомендувати виконавчому комітету погодити вимогу стосовно пасажиромісткості автобусів «не менше 23 місць» для маршрутів № 9, № 25, № 58, відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг при підготовці відповідного проєкту рішення врахувати запропоновані зміни.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: