СумБуд
метизная компания

У Сумах планують відремонтувати аварійну опору пішохідного мосту

Суспільство | 13:13, 20.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

Отримала відповідь міської влади онлайн-петиція «Аварійна опора пішохідного мосту через р. Псел (повторно)».

«На початку цього року була подана петиція стосовно аварійного стану опори пішохідного мосту через р. Псел у районі ресторану “Здибанка” по вул.Заливній: https://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/1662.

Дана петиція досить швидко зібрала необхідну кількість підписів і у відповіді було зазначено:

“Повідомляємо, що дане питання опрацьовано департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради. Вищезазначені роботи заплановано виконати до кінця третього кварталу поточного року.”

Третій квартал уже давно минув, але нажаль нічого для виправлення ситуації з опорою не було зроблено…

У місті ремонтується велика кількість тротуарів, доріг та іншого. Але чомусь на таке важливе питання, пов`язане з безпекою громадян, закриваються очі.

Літом річка обміліла, і влада мала можливість зробити ці роботи без необхідності відкачувати воду та інших пов`язаних з цим маніпуляцій (тобто дешевше).

На даний час ситуація лише погіршилася. Додаю одне фото того, як це виглядає зараз, а також декілька літніх фото, щоб краще було видно всю серйозність ситуації», – писав автор петиції Барило Роман Борисович.

Відповідь на електронну петицію:

«За результатами розгляду Вашої електронної петиції «Аварійна опора пішохідного мосту через р. Псел», розміщеної на веб-порталі «Єдина система місцевих петицій» (https://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/2111), повідомляємо наступне.

З електронної петиції вбачається, що мешканці бажають провести роботи з ремонту опори мосту через р. Псел біля готельно-ресторанного комплексу «Здибанка».

Повідомляємо, що відповідно до рішення Сумської міської ради від 24.12.2019 №6248-МР «Про бюджет Сумської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» для департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради передбачені видатки на поточний ремонт пішохідних мостів.

Станом на теперішній час департаментом інфраструктури Сумської міської ради опрацьовується питання визначення підрядної організації, після чого буде проведена процедура укладання договорів на виконання робіт з ремонту опори пішохідного мосту через р. Псел біля готельно-ресторанного комплексу «Здибанка» по вулиці Заливна».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: