метизная компания

У Сумах планують встановити пам’ятний знак Героям Крут

Суспільство | 16:24, 16.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Управління архітектури та містобудування проводить відкритий конкурс на кращу ескізну пропозицію встановлення на вул. Героїв Крут пам’ятного знаку учасникам легендарного бою.

Про програму та умови проведення конкурсу розповіли на брифінгу в. о. міського голови Михайло Бондаренко та начальник управління архітектури та містобудування Андрій Кривцов.

Михайло Бондаренко повідомив, що конкурс проводиться з урахуванням рекомендації Комісії з питань увічнення пам’яті видатних осіб та подій, у відповідності до Порядку встановлення пам’ятних знаків на території міста. Замовником конкурсу є управління архітектури та містобудування. Конкурс відкритий. Узяти участь у ньому можуть фахівці та авторські колективи Сум, області та України.

Метою проведення конкурсу є визначення кращої ескізної пропозиції з числа поданих для подальшого впровадження. Основне завдання конкурсу: засобами образотворчого мистецтва створити художню форму увічнення однієї з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українського визвольного руху 1917–1921 років.

Начальник управління архітектури та містобудування розповів, що конкурс розпочнеться 12 березня, до того триватиме інформування, що вже, власне, і відбувається.

Прийом робіт на конкурс відбудеться 26 травня з 9:00 до 17:15.

Учасниками конкурсу можуть бути окремі особи з відповідною професійною освітою (скульптор/архітектор/дизайнер/художник) або авторські колективи (далі – автор, авторський колектив), що мають у своєму складі фахівців із відповідною освітою. Автор для виконання конкурсного проєкту може сформувати авторський колектив, будучи його керівником або учасником. У складі авторського колективу можуть бути студенти навчальних закладів відповідного професійного спрямування.

Для участі в конкурсі автор (авторський колектив) має подати заявку у вигляді письмової заяви.

Андрій Кривцов зауважив, що програмою конкурсу передбачено, що втори скульптурної або іншої композиції обирають образну форму на свій розсуд, спираючися на просторові особливості обраної ділянки проєктування на вул. Героїв Крут.

Оцінюватиме роботи журі з 10 фахівців із числа членів Національної спілки архітекторів України. Національної спілки художників України, спілки дизайнерів України, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Призовий фонд конкурсу становить 30 тис. грн.: перше місце – 15 тис. грн.; друге місце – 10 тис. грн.; третє місце – 5 тис. гривень.

Переможець матиме переважне право на подальше розроблення проєктно-кошторисної документації.

Детальніше про конкурс можна дізнатися в управлінні архітектури та містобудування: вул. Воскресенська, 8А, каб. 4, т. 70-01-04, 70-01-02.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: