метизная компания

У Сумах побувала заступник Міністра юстиції України

Суспільство | 11:24, 21.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

20 лютого Суми відвідала перший заступник Міністра юстиції України Олена Сукманова, яка зустрілася з діловими колами Сумщини.

Олена Сукманова провела для представників бізнесу тренінг, під час якого назвала зовнішні та внутрішні ризики, з якими можуть сьогодні зіткнутися підприємці, порадила, як уберегти себе від втрати бізнесу, як треба поводитися в разі рейдерського захоплення тощо.

«Сьогодні підприємці мають знати всі інструменти для успішного розвитку бізнесу, – розповіла вона. – Бути поінформованими, це значить – бути захищеними. Тому ми й проводимо такі зустрічі для бізнесових кіл всіх областей».

Як повідомила начальник Головного управління юстиції в Сумській області Ірина Свистун, нині органи юстиції повністю відкриті для громадян – як представників бізнесу, так і інших жителів Сумщини. Для нашої області, яка займає провідні позиції в аграрному секторі країни, важливим і позитивно оціненим став прогресивний крок, коли реєстрацію договорів оренди землі можна здійснити і в нотаріуса, і в державного реєстратора. Бізнес-спільнотою Сумщини позитивно оцінюється також можливість отримання послуг в онлайн-режимі. Довідки, витяги, перевірка інформації про себе у державних реєстрах – сьогодні вже не треба ходити по кабінетах, все це доступно в електронному режимі.

«Ми йдемо назустріч кожному із вас, адже розуміємо, що й від вас також залежить добробут Сумщини та України», – звернулася Ірина Свистун до підприємців області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: