метизная компания

У Сумах погасили марки “Укрпошти” до дня ЗСУ

Суспільство | 12:46, 7.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Укрпошта презентувала та погасила марки до Дня Збройних сил України. Нова колекція називається “Зброя Перемоги”. 

“З продажу кожної марочки йде 3 гривні на потреби ЗСУ. Цей випуск включає техніку перемоги як українських виробників, так і те, що нам наші колеги, друзі з інших країн постачають”, — розповіла Ірина Муха — провідна фахівчиня відділу поштових послуг Сумської дирекції АТ “Укрпошта”.

У Сумах погасили марки "Укрпошти" до дня ЗСУ
“Дуже приємно, що з шести марок, що є тут, на трьох – зброя саме наша, українська, українського виробництва, та, яка зробила захід спецпогашення видатним, тому що тут є зброя під назвою “Нептун”, завдяки якій перша марка – з посиланням російського корабля – стала національним рухом для подальшого створення марок, випуску марок”, — зазначив директор Сумської дирекції АТ “Укрпошта” В’ячеслав Маринич.
У Сумах погасили марки "Укрпошти" до дня ЗСУ
Автори ескізів марок — художники Олександр і Сергій Харуки. У 2018 році їхня марка “Комахи України” виборола найвищу філателістичну нагороду у світі.

Директор Сумського обласного краєзнавчого музею Владислав Терентьєв зазначив: “Це дуже цікавий випуск, він продовжує серію випусків поштових марок, що була започаткована ще кілька років тому. Ми бачили там теж зразки озброєння української армії, яке тоді ще тільки розроблялись”.

На презентацію і спецпогашення марки прийшли сумські школярі.

У Сумах погасили марки "Укрпошти" до дня ЗСУ
“У нас протягом тижня проходила акція. Ми назбирали багато подарунків для наших воїнів. Наші діти робили свічки, здавали макулатуру, щоб можна було замовити маскувальні халати”, — розповідає директорка Сумської гімназії № 1 Лариса Симоненко.

“Дякуємо за те, що вони нас захищають. Кожен день ми живемо тільки завдяки нашим ЗСУ. Наша гімназія підготувала для них цукерки і малюнки, дуже багато малюнків”, — говорить школяр Ярослав Змисля.

У Сумах погасили марки "Укрпошти" до дня ЗСУ
“Ця картина з псом Патроном, її малювали діти з нашої школи, також у мене є такий браслетик”, — розповіла школярка Анна Недайвода.

Голова Сумської військової адміністрації Дмитро Живицький пообіцяв передати подарунки від дітей бійцям Сумщини, яких 6 грудня повернули з полону.

suspilne.media

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: