СумБуд
метизная компания

У Сумах помер лікар-хірург

Суспільство | 15:07, 22.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

Адміністрація та трудовий колектив Клінічної лікарні св.Пантелеймона висловлюють щирі співчуття з приводу передчасної смерті хірурга нашої лікарні Едуарда Васильовича Сліпченка.

В це неможливо повірити й неможливо усвідомити. Але сталося непоправне. Пішла з життя людина, чий внесок у розвиток хірургічної справи нашої лікарні та регіону загалом важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна гідна і високопрофесійна праця – спочатку 20 років хірургом в службі екстренної медичної допомоги м. Лебедин, потім, після переїзду до Сум, – в нашій лікарні. Передчасна смерть Едуарда Васильовича – велика втрата для всіх оточуючих.

Едуард Васильович був талановитим хірургом-універсалом та трасфузіологом, мав всебічну освіту та багатий досвід з будь-яких невідкладних станів. Завжди залюбки ділився своїми навичками з колегами та брався за найскладніші випадки – і завжди отримував позитивний результат. Тисячи врятованих життів жителів Сумського регіону – в тому порука. Після перенесеної сердцевої хвороби не полишив хірургію, й слабке серце, на жаль, не витримало професійних навантажень. Залишилась прекрасна родина, діти, двоє з яких теж стали медиками і – довга пам’ять про його добрі справи.

Поділяємо біль та горе рідних. Вічна і світла пам’ять про Едуарда Васильовича назавжди лишиться у наших серцях. Нехай земля йому буде пухом!
Поховання відбудеться завтра, 23 квітня 2022 р. в Лебедині.

Клінічна лікарня Св.Пантелеймона

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: