метизная компания

У Сумах представили обласну організацію партії «Україна – наш дім»

Суспільство | 09:00, 8.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах сформували обласну організацію політичної партії «Україна – наш дім». Голова нової партії Борис Колесніков представив лідерів обласної організації вчора, 7-го вересня. Очолив обласний осередок Костянтин Проценко.

«Переді мною стоять завдання: грамотно формувати обласні ланки та розбудовувати партію. Серед членів обласної організації прагну бачити розумних і професіональних людей, які будуть працювати на досягнення поставлених партією цілей. За короткий термін партія вже має сформуватися і вийти у лідери рейтингу партій у Сумському регіоні», – зазначив Костянтин Проценко, голова Сумської обласної організації.

Борис Колесніков разом із лідерами Сумської організації виокремили пріоритетні напрямки роботи партії. Серед яких: медицина, соціальна політика, економіка, освіта.

«Україна – наш дім» – нова політична сила, яка нещодавно зародилася. За словами голови партії, головна їх відмінність від інших полягає у виконанні покладених на себе обов’язків за будь-яку ціну. Партія «Україна – наш дім» перебуває в опозиції до чинної влади.

Одна із найболючіших тем для мешканців області – відродження підприємств, які нині закриті чи перебувають на межі. Лідер партії наголошує, що відродити Суми та область реально. 

«Німеччина, яка була рознесена союзними бомбардувальниками, за 20 років стала третьою економікою світу. А сьогодні вона є найбагатшою країною Європи. Японія після ядерного бомбардування стала другою економікою світу. Тож нічого неможливого немає і ми обов’язково це доведемо у Сумах і у кожній з областей України», – підкреслив Борис Колесніков.

Герой України та авіаконструктор Дмитро Ківа також наголосив на важливості відновлення промислових підприємств області.

«Сумська область була потужною промисловою областю, на жаль була. Завод ім. Фрунзе, “Сумихімпром”, шосткинські заводи “Імпульс” та “Зірка” надпотужні підприємства, як виготовляли багато того, що зараз потрібно нашій державі. Порох ніхто не виготовляє, купляємо у Туреччини, Польщі, де завгодно. Але ж люди у нас є, робочі руки є. Україною, зокрема Сумщиною повинні керувати професіонали, не просто нові обличчя, а ті, хто не тільки буде говорити й обіцяти, а буде виконувати свою роботу чесно», – наголосив Дмитро Ківа.

Також Борис Колесніков зупинився на питанні децентралізації. Політик зазначив, аби децентралізація дала реальний результат, треба розпочати справжню децентралізацію і виокремив три головні етапи.

«Перше – гроші треба залишити тут – на місцях. Друге – досягти верховенства права, третє – довготривалі та дешеві кредити», – зазначив політик.

Обраний голова Сумського обласного осередку партії розповів про бажання негайно починати працювати над змінами в рідному місті.

«Я корінний мешканець міста Суми і все свідоме життя бачу як руйнується та деградує наше місто. Ці процеси терміново треба зупиняти, і до цього ми з партію «Україна – наш дім» докладемо максимум зусиль», – повідомив Костянтин Проценко, голова Сумської обласної організації.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: