метизная компания

У Сумах профінансовані соціальні допомоги та підтримка добровольчих формувань

Суспільство | 12:00, 24.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

Державні та місцеві соціальні допомоги профінансовані та проведені через відділення Державного казначейства.

Про це під час апаратної наради при міському голові повідомила директор департаменту соціального захисту населення Тетяна Масік, – інформує пресслужба Сумської міської ради.

«У п’ятницю Держказначейство провело виплати по усім державним соціальним допомогам, а у понеділок – і фінансування щодо пільг, передбачених нашими програмами соціальної підтримки, – розповіла керівник. – Також перераховані кошти на субсидії та пільги за послуги ЖКГ».

За словами директора департаменту, отримали належні їм кошти 1865 представників добровольчих формувань. Ще по 135 таким особам опрацьовуються документи на фінансування. Мова йде про одноразову виплату у 15 тисяч гривень, на яку у бюджеті громади передбачили 30 млн грн. За інформацією Тетяни Масік, департамент отримав ще додатково звернення від більше сотні сумчан, які претендують на таку виплату і нині опрацьовує можливості їх фінансування.

Крім того, завершується прийом документів від керівників добровольчих формувань для виплати місячної допомоги їх членам за травень. Нагадаємо, що виконавчий комітет ухвалив таку допомогу у розмірі 6,5 тис. грн.

Тетяна Масік повідомила також, що триває видача наборів з продуктами тривалого зберігання від держави. Цього тижня такі отримують люди з інвалідністю III групи, минулого тижня – сумчани, які мають інвалідність І та II груп. Усього вже видано близько 10,5 тисяч наборів.

Нині також триває підготовча робота щодо призначення житлової субсидії на неопалювальний період. Це приблизно 25,5 тисяч домогосподарств. Перевіряється, зокрема, склад зареєстрованих осіб, наявність боргів по оплаті за житлово-комунальні послуги, направлені відповідні запити щодо отримання інформації про доходи. З перевірених 9,6 тисячі домогосподарств по більш ніж 1,6 тисячі виявлена заборгованість по оплаті за житлово-комунальні послуги. Це не дасть їм право на автоматичний розрахунок розміру субсидії з травня. У такому випадку необхідно або погасити борг, або його реструктурувати. У цьому напрямку фахівці департаменту працюють з мешканцями

В цілому департамент та підпорядковані йому заклади і установи надають усі види послуг.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: