ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

У Сумах проведуть дослідження доступності та якості послуг ЦНАПів

Суспільство | 16:02, 9.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах розпочалося впровадження проєкту «Дослідження доступності та якості офлайн та онлайн послуг ЦНАПів (Сумська, Чернівецька територіальні громади (ТГ)», який реалізує Центр соціальних досліджень СумДУ.

Дослідження здійснюватиметься за сприяння департаменту комунікацій та інформаційної політики та управління «Центр надання адміністративних послуг м. Суми».

В рамках дослідження передбачається:

  • оцінка рівня потреб (офлайн та онлайн) в адміністративних послугах (з державної реєстрації бізнесу, послуги пенсійного фонду та адміністративні послуги соціального характеру) в точках доступу (територіальний підрозділ (ТП), віддалене робоче місце (ВРМ), мобільний ЦНАП) у Сумській та Чернівецькій ТГ;
  • виявлення бар’єрів доступності та оцінки якості (офлайн та онлайн) адміністративних послуг в ЦНАПах в точках доступу (ТП, ВРМ, мобільний ЦНАП) у Сумській та Чернівецькій ТГ;
  • розроблення рекомендацій для ОМС з поліпшення доступності та якості надання (офлайн та онлайн) адміністративних послуг в ЦНАПах в точках доступу (ТП, ВРМ, мобільний ЦНАП).

Вже відбулися зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування Сум та Чернівців. Під час таких зустрічей обговорювали питання планування, координації̈ дослідження, збору статистичних й аналітичних даних, проведення опитувань та фокус-групових інтерв’ю.

Створено робочу групу, до складу якої від Сумської міської ради увійшли директор департаменту комунікації̆ та інформаційної політики Антоніна КОХАН та начальник управління «ЦНАП у м. Суми» Алла СТРИЖОВА.

Проєкт «Дослідження доступності та якості офлайн та онлайн послуг ЦНАПів (Сумська, Чернівецька ТГ)» виконується Центром соціальних досліджень СумДУ за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках програмної ініціативи «Демократична практика».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: