СумБуд
SMR
метизная компания

У Сумах провели благодійний концерт на підтримку педагога (ВІДЕО)

Суспільство | 16:27, 6.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Сумському професійному коледжі мистецтв і культури імені Дмитра Бортнянського провели благодійний концерт на підтримку Юрія Тихоненко.

Юрій Тихоненко народився в сім’ї військовослужбовця у 1944 році. Успішно закінчив Московську консерваторію ім. П.І.Чайковського в класі професора Власенко Льва Миколайовича.

Більше 40 років працює в Сумському професійному коледжі мистецтв і культури імені Дмитра Бортнянського. За цей період він виховав велику плеяду музикантів і педагогів. Багато його учнів працюють в сфері культури як на Сумщині, так і за кордоном.

Так сталося, що улюблений педагог багатьох учнів опинився у важкій життєвій ситуації і потребує матеріальної допомоги для повторної операції і подальшого лікування. Студенти Сумського професійного коледжу мистецтв і культури імені Дмитра Бортнянського та його учні безпосередньо вирішили підготувати благодійний концерт на підтримку Юрія Тихоненко.

У концерті брали участь: Коновал Ірина, Кравчук Олеся, Троценко Максим, Циганок Катерина, Сергєєва Анастасія, Семикрас Дмитро.

Організація і підтримка: Директор КУ «Сумський професійний коледж мистецтв і культури» Надія Миколаївна Гринь, Завідувач відділенням мистецтв КУ «Сумський професійний коледж мистецтв і культури» Елла Юріївна Михайлова.

Студенти висловлюють щиру подяку Сумської обласної філармонії за надання концертного залу і Максиму Ткачову за відеозйомку і монтаж.

ПриватБанк: 5168 7456 0731 2268

УкрСиббанк: 5169 3075 0930 2753

Одержувач: Юрій Тихоненко

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: