СумБуд
SMR
метизная компания

У Сумах розшукують молодіжну еліту

Суспільство | 17:03, 3.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах відділ у справах молоді та спорту проводить конкурс «Молодіжна еліта».

Конкурс відбуватиметься в три етапи. Взяти участь у ньому може молодь віком від 14 до 35 років, яка постійно проживають на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади.

Переможців визначатимуть у п’яти номінаціях: «Сила духу» (претендентом може бути особа, яка, не зважаючи на фізичні особливості, – є взірцем для суспільства, прикладом для наслідування, має здобутки у певній сфері життєдіяльності або особа, яка протягом року здійснила героїчний вчинок), «Наукова діяльність» (претендентом може бути молодий науковець, наукові роботи (чи відкриття) якого мали вагоме значення у відповідній галузі), «Волонтерська діяльність» (Претендентом може бути особа, яка здійснює добровільну не прибуткову, соціально спрямовану діяльність, надає волонтерську допомогу (безоплатні роботи та послуги), має досягнення у даному виді діяльності), «Екологічна діяльність» (претендентом може бути особа, яка займає активну позицію по відношенню до охорони навколишнього середовища, є активним розробником екологічних проєктів, організатором чи учасником екологічних акцій та заходів, має досягнення у даному виді діяльності), «Культурно-мистецька діяльність» (претендентом може бути особа, яка займається будь-яким видом культурно-мистецької діяльності, розвитком, збереженням та популяризацією історичної та культурної спадщини).

Переможці конкурсу, в кожній номінації, отримають грошову винагороду – 8 тис. гривень.

Прийом конкурсних пропозицій триватиме по 14 серпня 2020 року щоденно, крім суботи та неділі, з 13:00 до 16:00 (вул. Харківська, 35, каб. 204).

Тел. для довідок: 70-05-17.

Детальніше про конкурс можна дізнатись за цим посиланням

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: