ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

У Сумах сформували старий-новий виконком

Суспільство | 12:44, 14.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 14 липня, на сесії Сумської міськради 8-го скликання депутати проголосували за склад виконкому. 

Голосували пакетом – за розпуск виконкому, за чисельний і персональний склад нового та за нового заступника мера. “За” проголосували 34 депутата.

Нагадаємо, 24 грудня минуого року Сумська міськрада затвердила склад виконкому. Склад виконкому, прийнятий сьогодні, змінився лише на 38% – 8 нових членів виконкому.

Зазначимо, виконавчий комітет міської ради розглядає і вирішує питання, віднесені Законом “Про місцеве самоврядування в Україні” до відання виконавчих органів ради. Він, зокрема: попередньо розглядає проекти місцевих програм соціально-економічного і культурного розвитку, цільових програм з інших питань, місцевого бюджету, проекти рішень з інших питань, що виносяться на розгляд відповідної ради; координує діяльність відділів, управлінь та інших виконавчих органів влади, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності відповідної територіальної громади, заслуховує звіти про роботу їх керівників; має право змінювати або скасовувати акти підпорядкованих йому відділів, управлінь, інших виконавчих органів ради, а також їх посадових осіб.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: