метизная компания

У Сумах спостерігаються перші ознаки стабілізації ситуації з COVID-19

Суспільство | 13:33, 21.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Управління охорони здоров’я під час щопонеділкової апаратної наради  заявило про перші ознаки стабілізації ситуації з захворюваністю на COVID-19.

Головний спеціаліст управління охорони здоров’я Наталія Кіпенко повідомила, що минулого тижня кількість активних хворих зменшилася на 11%, первинних – на 44%. Серед дітей зменшення по обох показниках відбулося на 27%.

Наразі в медичних закладах, що перебувають у підпорядкуванні сумської громади, стаціонарне лікування від COVID-19 проходять 196 дорослих (зайнято близько 40% ліжок, передбачених для недужих із COVID-19) і 27 дітей (зайнято 20% ліжок). У медичних закладах обласного підпорядкування перебувають 100 осіб.

Наталія Кіпенко наголосила на тому, що попри стабілізацію ситуації, ризик інфікування залишається, а єдиним дієвим способом уникнення важкого перебігу хвороби та летального наслідку є вакцинація, адже серед стаціонарних хворих дорослих нещеплені становлять 69% (серед тих, хто потребує кисневої терапії, таких 81%, інтенсивної терапії та вентиляції легень, – 100%).

Загалом нині медичними закладами міста внесено до E-Health 342819 записів про вакцинацію щодо 66% постійного населення громади або 79,5% дорослого населення.

Бустерну дозу отримали 8935 осіб.

За рівнем охоплення щепленням Суми входять до трійки лідерів серед обласних центрів України.

У зв’язку з відновленням у школах громади освітнього процесу у звичному режимі міський голова Олександр Лисенко наголосив на необхідності дотримання встановлених карантинних обмежень. Начальник управління охорони здоров’я Антоніна Данильченко запевнила, що всі заклади освіти мають чіткий план дій щодо організації освітнього процесу, якого й дотримуються.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: