СумБуд
SMR
метизная компания

У Сумах створять електронну мапу зливових мереж, – “Шляхрембуд”

Суспільство | 12:57, 29.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомили у комунальному підприємстві “Шляхрембуд”.

На це в бюджеті Сумської громади на 2021 рік передбачено 5 млн. грн.

Проведення інвентаризації та паспортизації зливових мереж міста зі створенням електронної мапи передбачено комплексною цільовою програмою реформування і розвитку житлово-комунального господарства Сумської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

КП «Шляхрембуд» Сумської міської ради вже давно наполягало на необхідності проведення такої інвентаризації. Наразі підприємство обслуговує 1165 зливоприймальників та оглядових колодязів і майже 35 кілометрів зливової каналізації (колекторів та відводів) на території Сум.

Але існуюча схема зливових мереж, яка розроблялася в 1989-1992 роках, містить далеко не всі об’єкти цієї мережі й не всі вони обслуговуються. До того ж чимало зливових колекторів свого часу були не добудовані й не мають виходу в загальну мережу, а тому не виконують свої функції.

Масштабна інвентаризація та створення електронної мапи дадуть змогу заповнити ці білі плями, зрозуміти причини затоплення деяких вулиць під час злив та в подальшому вирішити ці проблеми.

Окрім того, програмою реформування і розвитку житлово-комунального господарства Сумської міської ТГ на 2021-2023 роки передбачено проведення технічної інвентаризації та паспортизації доріг у Сумах.

Ці роботи також заплановані на 2021 рік і на них в бюджеті громади передбачено 5 млн.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: