СумБуд
метизная компания

У Сумах суд розглядав справу «ПФУ проти пенсіонерів МВС»

Суд, Суспільство | 15:30, 3.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Сьогодні у Сумах, 3 травня, біля Ковпаківського районного суду збиралися пенсіонери системи МВС на підтримку Управління державної виконавчої служби, що виступає відповідачем у справі «ПФУ проти пенсіонерів МВС». 

Зранку у суді відбувся розгляд справи, у якій позивачем є Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області. Мова йде про скасування рішення, що зобов’язує ПФУ зробити перерахунки пенсій міліцейським пенсіонерам, які виграли справу в суді.

Відповідно Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 9 квітня 1992 pоку N 2262-XII пенсія пенсіонерів органів внутрішніх справ України (міліції), підлягає перерахунку з 01 січня 2016 року.

Порядок проведення перерахунку пенсій, визначено постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 р. N 45 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Пунктом 3 Порядку передбачено, що на підставі списків уповноважені органи готують для перерахунку пенсії довідки про розмір грошового забезпечення кожної особи та у місячний строк подають їх головним управлінням Пенсійного фонду України.

Ліквідаційна комісія ГУМВС України надіслала до Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області зазначені вище довідки. На підставі довідок пенсійний фонд мав провести перерахунок пенсії

У результаті засідання, суд, скасував Постанову старшого державного виконавця відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області про відкриття виконавчого провадження в частині стягнення з Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області виконавчого збору у сумі 14892 гривні.

Представник державної виконавчої служби, Роман Колос, зазначив, що управління буде подвати апеляцію.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: