метизная компания

У Сумах уникнули продажу готелю «Ювілейний» на електронних торгах

Суспільство | 14:37, 17.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це стало відомо з даних Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

18 лютого Колегія Міністерства юстиції України розгляне скаргу АРМА на приватного нотаріуса Сумського міського нотаріального округу Нагорну Наталію.

Скарга стосується нотаріального посвідчення цим нотариусом договору купівлі-продажу приміщення готелю «Ювілейний» (адреса: м. Суми, площа Привокзальна, будинок 9а). Загальна площа проданого приміщення готелю 5110,0 кв.м.

26.12.2019 право власності на приміщення готелю перейшло за 52 000 грн до Грек Вікторії, 1956 року народження, яка є дружиною Лукьяненко Володимира Матвійовича.

03.01.2020 Грек Вікторія заснувала ТОВ ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ЮВІЛЕЙНИЙ” ( код 43437654) і передала приміщення готелю у власність цього товариства.

Вчення цих дій стало можливим після того, як 26.12.2019 приватний виконавець виконавчого округу Сумської області Жованик Юлія зняла арешти з приміщення готелю, яке на той час перебувало на примусовій реалізації на електронному аукціоні «Сетам» за початковою ціною 6 826 756 грн.

Така реалізація мала відбутись для виплати заборгованості по заробітній платі працівникам заводу «Фрунзе» та боргу перед ТОВ «Сумитеплоенерго». Раніше повідомлялось, що загальний розмір заборгованості перед працівниками складає 235 млн грн, а виконавчі провадження відкриті з 2018.

Виходить, що якби 26.12.2019 арешт з приміщення готелю не був знятий, то в цей день приватний натаріус Нагорна не змогла б перевсти право власності на приміщення готелю за 52000 грн.

В Єдиному реєстрі судових рішень наявна ухвала слідчого судді Зарічного районногосуду м.Суми Шершак, який 20.09.2019 наклав арешт на вказане приміщення готелю з послідуючою його передачею Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів для здійснення заходів з управління та з метою забезпечення його збереження. Це зроблено за клопотанням слідчого по кримінальному провадженню №12019200000000234.

Тобто, майно вибуло з власності заводу «Фрунзе» і перейшло під контроль дружини Лукьяненко Володимира Матвійовича, а завод отримав від цього 52000 грн в той час, коли воно перебувало під арештом в кримінальному провадженні, та перебувало під управлінням вказаного національного агенства.

Пресслужба обласної прокуратури відмовилася коментувати цю справу, оскільки в ній поки що нікому не вручено підозру, а слідство веде ГУНП в Сумській області.

sumy.today

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: