ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

У Сумах в будинку Олександра Олеся хочуть створити Центр соцдопомоги та психологічної реабілітації ветеранів АТО/ООС

Суспільство | 19:03, 21.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Таку можливість обговорювали під час робочої зустрічі Міністра у справах ветеранів Юлії Лапутіної, заступника голови Сумської облдержадміністрації Вячеслава Печененка та начальника обласного відділу Міністерства у справах ветеранів Миколи Бордюгова з представниками Міжнародної організації з міграції.

Під час зустрічі експертка з реінтеграції ветеранів Міжнародної організації з міграції Олена Станнікова презентувала учасникам заходу проект «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на Сході України та членів їх сімей.

«Цей проект реалізується в Україні з 2018 року і фінансується за кошти ЄС. Це вже друга фаза проекту, вона стартувала в січні цього року і завершиться у 2022 році. Проект впроваджуватиметься на всій території України. Загальний його бюджет – 2 млн євро. Основний партнер проекту – Міністерство у справах ветеранів, а отримувачами допомоги є ветерани та члени їх сімей, а також члени внутрішньо переміщених осіб», – розповіла експерт.

Під час попередньої фази проекту більше 200 ветеранів відвідали навчальні семінари, отримали гранти на підтримку бізнес-ініціатив. Більше 4 тис. осіб скористалися психо-соціальною підтримкою. Тож експертка з реінтеграції ветеранів Міжнародної організації з міграції запросила ветеранів Сумщини взяти участь у цьому проекті та інших проектах організації.

Начальник обласного відділу Міністерства у справах ветеранів Микола Бордюгов повідомив, що є ідея створення в області Центру соціальної допомоги та психологічної реабілітації ветеранів АТО/ООС. Центр можливо створити у м. Суми по вул. Петропавлівській, 83.

Цей будинок історичний, адже тут мешкала у свій час Олександра Василівна Кандиба, мати відомого українського поета, уродженця Сумщини Олександра Олеся. Олександр Олесь і сам періодично жив у цьому будинку, про що нагадує встановлена на фасаді будинку меморіальна дошка.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: