метизная компания

У Сумах відкрили автоматизований логістичний центр АТ «Укрпошта»

Суспільство | 12:25, 28.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Суми відвідав генеральний директор АТ «Укрпошта» Ігор СМІЛЯНСЬКИЙ аби ознайомитись із роботою нової системи, що нині впроваджується по всіх регіонах України, повідомили в Сумській ОВА.

Повна модернізація логістичного центру у Сумах була завершена у листопаді 2024 року. Зокрема була проведена реконструкція місць обміну пошти – облаштована рампа, нові місця обміну пошти, а також встановлено сучасне обладнання для швидкого сортування посилок.

Центр забезпечений резервним джерелом живлення для безперервної роботи під час перебоїв зі світлом.

Модернізація сортувальних ліній дозволяє пришвидшити обробку відправлень, мінімізувати похибки, які можливі під час ручного сортування і відповідно збільшити обсяги відправлень.

У середньому в день логістичний центр може обробити близько 18 тисяч посилок, а доставка у всі куточки України можлива вже на наступний день після відправлення.

Роботу логістичного центру у Сумах забезпечать 29 працівників.

Загалом АТ «Укрпошта» протягом 2024 року ввела в експлуатацію 24 таких центри по всій Україні.

«Від початку повномасштабної війни наше підприємство ні на день не зупиняло роботу і продовжувало надавати необхідні послуги. Сьогодні ми горді, що змогли реалізувати цей проєкт у багатьох регіонах нашої держави. Працюємо над тим, щоб у подальшому ми змогли перейти на максимально автоматизований формат роботи», – зазначив Ігор Смілянський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: