ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

У Сумах відзначили 15-ти річчя “Спілки підприємців, орендарів та власників Сумської області” (ФОТО)

Суспільство | 21:19, 9.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Вчора  відбувся круглий стіл « 15 років разом!», присвячений 15-й річниці заснування громадської організації « Спілка підприємців, орендарів та власників Сумської області».

Представники малого та середнього бізнесу згадали роки становлення та розвиток громадської організації, а також обговорили актуальні проблеми малого та середнього бізнесу та шляхи його збереження.

Спілка є засновником та найбільшим представником підприємництва Сумщини в складі коаліції МСБ Сумської області,а також однією з найбільших бізнес – об’єднань в Україні.

“6 липня 2005 року ми заснували « Спілку підприємців, орендарів та власників Сумської області». Ми хотіли мати організацію, яка буде стояти на захисті підприємців. На той час таких організацій було досить небагато. Всі ці 15 років ми єднаємося з представниками малого та середнього бізнесу та допомогаємо у вирішенні актуальних питань, відстоюємо їхні права на законодавчому рівні. Малий та середній бізнес забезпечує близько 70% вкладу до бюджетних надходжень. Держава повинна розуміти, що цим людям потрібна підтримка і саме завдяки підприємцям країна вижила у 90-х роках і виживе зараз”, – говорить Світлана Іченська, очільник громадської організації « Спілка підприємців, орендарів та власників Сумської області».

Наразі в обласному центрі зареєстровано 10493 юридичних осіб та 15465 ФОПів.  До міського бюджету від сплати єдиного податку в минулому році надійшло понад 200 мільйонів гривень.

Під час заходу найактивніші члени спілки урочисто отримали відзнаки та подарунки.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: