метизная компания

У Сумах влаштували акцію “Місто, дружнє до візочка”

Суспільство | 15:02, 6.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

До Дня міста, на Соборній, громадське об’єднання “Бюро правничих комунікацій” влаштувало акцію “Місто, дружнє до візочка”. Вони перевіряли наскільки місто відкрите для людей, які є маломобільними, та розповідали, яким воно має бути. Про це повідомляє Суспільне.

Розпочалася акція пластичним перформансом “Прості речі” від театру Нянькіних.

Далі екскурсія з Олегом Габом, який пересувається на візку, “Кути й градуси доступності”. Разом перевіряють можливість потрапити до громадських закладів середмістя.

“У центрі міста Суми жодного пандусу нормативного тут не має. Переїзди тут в жахливому стані. Те, що вони будують, щоб будували відповідно до тих норм доступності, які повинні бути, як для людей з порушенням опорно-рухового апарату, так і мало мобільні групи населення, з вадами зору. Для людей з вадами зору геть нічого не має у нас у місті, нічого, на жаль”, – каже Габ.

На фотостенді “Місто, дружнє до візочка?” організатори акції зібрали світлини доступних і недоступних локації у Сумах.

“Доступність – це про кожного з нас. На цій інсталяції, доступність стосується мам із дитячими візочками, людей поважного віку. Доступність стосується кожного з нас, а ми, як платники податків маємо розуміти не тільки куди витрачаються кошти, які сплачені нами як платниками, а і як якісно вони використовуються”, – каже керівниця проєкту долучення маломобільних груп населення до адвокації системних змін у Сумах Марина Єжкун.

Аби уникнути скупчень та до акції могли долучитися, ті хто такої можливості наживо немає – організатори транслювали захід онлайн через соціальну мережу Facebook.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: