СумБуд
SMR
метизная компания

У Сумах встановили комендантський час для дітей

Суспільство | 13:05, 14.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 14 липня, на сесії Сумської міськради депутати проголосували за проект рішення «Про обмеження перебування дітей у закладах, в яких здійснюється діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування, на вулицях та інших громадських місцях на території Сумської міської територіальної громади», пише Данкор.

Прийнятим рішенням заборонили перебування в закладах, в яких здійснюється діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування, на вулицях та інших громадських місцях Сумської міської територіальної громади дітям у віці до 16 років з 22-00 до 06-00 годин без присутності одного з батьків чи іншого законного представника дитини або особи, яка його супроводжує і несе за неї персональну відповідальність.

Власники закладів, в яких здійснюється діяльність у сфері розваг, або закладів громадського харчування та уповноважені ними особи мають право в період з 22-00 до 06-00 вимагати у відвідувачів таких закладів документи, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку.

У разі виявлення порушень батьків або осіб, які їх замінюють, притягатимуть до адміністративної відповідальності відповідно до чинного законодавства.

Також буде посилено контроль за забороною реалізації в закладах торгівлі всіх форм власності дітям у віці до 18 років продажу тютюнових виробів, пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, а також їх розпивання у громадських місцях. У разі виявлення фактів розпивання пива, алкогольних і слабоалкогольних напоїв в громадських місцях, будуть вживати відповідних заходів щодо з’ясування, в якому закладі торгівлі було їх реалізовано і залучати осіб, які здійснили продаж неповнолітнім і батьків дітей або осіб, які їх замінюють, до адміністративної відповідальності згідно до чинного законодавства.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: