СумБуд

У Сумах визначені 45 місць для розміщення матеріалів передвиборчої агітації

 Поділитися

Поділитися в

Відповідно до грудневого рішення виконавчого комітету визначено перелік місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації кандидатів на пост Президента України, приуроченої до чергових виборів Глави держави 31 березня 2019 року.

Згідно з документом, для розміщення матеріалів передвиборчої агітації на території Сум передбачено 45 адрес.

Зазначеним рішенням виконавчого комітету департамент інфраструктури міста та управління господарських та загальних питань мають провести інвентаризацію спеціальних стендів і дошок оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації та за результатами інвентаризації привести їх у належний стан, виготовити та встановити стенди та дошки затвердженого зразку, виходячи з кошторисних витрат у межах затвердженого бюджету.

Крім того, з метою розміщення матеріалів передвиборної агітації під час проведення виборів Президента України дозволяється використовувати дошки для розміщення інформації, що належать суб’єктам господарювання та використовується для розміщення комерційної реклами та інформації на території міста (за згодою з їх власниками). Зазначається також, що керівники підприємств, організацій, закладів та установ, партій та громадських організацій міста не повинні допускати розміщення матеріалів передвиборної агітації в інших місцях, окрім спеціально обладнаних стендів та дошок оголошень.

У міській раді закликають учасників виборчого процесу дотримуватися усіх правил розміщення матеріалів передвиборної агітації, і задля порядку у місті та взаємоповаги кандидатів один до одного, розміщувати такі матеріали тільки у чітко визначених для цього місяцях.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: