ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

У Сумах визначили переможців обласного конкурсу «Учитель року 2021»

Суспільство | 10:37, 3.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

В області завершився десятиденний марафон для 37 учасників другого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», чотири найкращі педагоги успішно фінішували у званні «Переможця».

З огляду на специфіку цьогорічного конкурсу, членами оргкомітету та журі було чітко продумано регламент кожного випробування. А учасники засвідчили достатній рівень адаптування до нових вимог сьогодення – дистанційної освіти.

Учителі під час виконання конкурсних випробувань продемонстрували професійну майстерність, предметну компетентність, володіння навичками роботи, необхідними для сучасного вчителя, підвищили свій фаховий рівень.

Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводиться вже 26 років поспіль. Для освітян це чудова можливість розкрити власні творчі здібності, заявити про свої досягнення, поділитися своїми успіхами та надбаннями. Загалом до участі в конкурсі долучилися 177 вчителів Сумської області.

Найбільшим випробуванням, зізнаються члени журі, було те, що конкурсні випробування проводилися дистанційно. До кожного випробування були свої критерії, самі випробування були дуже різноманітні.

«Наприклад, «Управлінський практикум», де кожен конкурсант отримував кейс навчального закладу міська, сільська чи опорна школа. І потрібно було прийняти певне управлінське рішення і розробити план розвитку школи, щоб якби вона рухалася, якби розвивалася, – розповідав голова конкурсного журі у номінації «Керівник закладу освіти» Григорій ЛУЦЕНКО.

Тож кращим керівником закладу освіти в області визнали Вікторію ЦЮПКУ, директорку Воронівської гімназії (Білопільський район).

У номінації «Українська мова та література» перемогу здобула Юлія ПЛУЖНИК, учитель української мови та літератури Сумської спецшколи № 1 імені В.Стрельченка.

Вікторія КУЛИК, учитель математики Роменської спецшколи № 1 імені П.І. Калнишевського отримала перемогу у номінації «Математика».

А у номінації «Трудове навчання» – Надія ДІДУСЕНКО, учитель трудового навчання Білопільського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи №3.

Сумська ОДА

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: