СумБуд
метизная компания

У Сумах “євродвори” роблять нелегали

Суспільство | 16:00, 10.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Починаючи з березня поточного року фахівцями Управління Держпраці у Сумській області виявлено 88 неоформлених працівників на 22 підприємствах, повідомляє прес-служба Управління.

Лише упродовж перших днів травня поточного року Управлінням Держпраці у Сумській області виявлено 56 неоформлених працівників. З них: 20 неофіційних працівників на підприємстві, що проводить роботи по укладенню бруківки у житлових дворах обласного центру, у суб’єкта господарювання, який організовує роботи по утепленню фасадів будинків – три працівника, що працюють без укладення трудового договору.  У тому числі 12 нелегальних працівників були залучені роботодавцем до перекриття покрівель будинків. Хоча роботи на висоті не можуть виконуватися фізичними особами, а лише роботодавцями, які мають відповідний на це дозвіл та матеріально-технічну базу.

Такі роботодавці не забезпечують належний рівень охорони праці на виробництві, наявність та використання засобів індивідуального захисту, проведення інструктажів, медоглядів працівників, що сприяє виникненню нещасних випадків на виробництві. Неоформлені працівники позбавлені соціальних гарантій. Це ж стосується і виконання робіт за цивільно-правовою угодою. Вона передбачає роботу виконавця на свій розсуд і ризик та може бути укладена лише на певні види робіт, за виключенням робіт підвищеної небезпеки.

Статтею 265 Кодексу законів про працю України передбачена штрафна санкція за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: